کاندوملوازم بهداشتی و سلامتمحصولات بهداشت جنسی

۲۵ کاندوم تاخیری برتر بازار

بهترین کاندوم های تاخیری به همراه راهنمای خرید

می‌توان گفت یکی از پر استفاده‌ترین وسایل بهداشتی جنسی کاندوم بوده که به منظور جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری‌های مقاربتی بسیار کاربرد دارند. انواع گوناگونی از کاندوم مردانه با ویژگی های مختلفی عرضه می‌شوند که می‌توان به عنوان نمونه از انواع بهترین کاندوم بسیار نازک، بهترین کاندوم خاردار و شیاردار، بهترین کاندوم تنگ کننده، بهترین کاندوم تاخیری، بهترین کاندوم ساده (بهترین کاندوم کلاسیک) و بهترین کاندوم آنتی باکتریال و… را نام برد.
اما این بسیاری از افراد هستند که تمایل به رابطه طولانی مدت دارند و یا نیاز به استفاده از کاندوم‌های تاخیری دارند.
این نوع کاندوم‌ها در انواع کاندوم تاخیری با بنزوکائین، کاندوم تاخیری با لیدوکائین و کاندوم تاخیری فیزیکی هستند.

کاندوم تاخیری

طبق آمار حدود ۴۰% از مردان ایرانی با مشکل زود انزالی مواجه هستند و همیشه به دنبال رفع این مشکل بوده اند و خیلی از این افراد راههای درمانی مختلفی را امتحان کرده اند ، طبق آمار از هر ۳ مرد یک نفر مشکل زود انزالی دارد.

کاندوم تاخیری از مهمترین ملزومات افزایش رضایت و تجربه یک رابطه جنسی لذت بخش هستند زیرا احتمال ارگاسم‌های چندباره در زنان با استفاده از این محصولات به مراتب افزایش می‌باید. همچنین طولانی تر شدن رابطه به مردان اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

در این مطلب ما به معرفی بهترین کاندوم تاخیری می‌پردازیم.

همچنین تمام محصولات بهداشت جنسی را از لینک معرفی شده بین ۲۰ الی ۵۰ درصد ارزان‌تر از داروخانه تهیه کنید.

۱- کاندوم کاپوت مدل ۴۵ Minutes

بهترین کاندوم تاخیری کاپوت 45 minutes

این محصول با بالاترین میزان رضایت افراد و پیشنهاد عموم جامعه است.

کاندوم تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شدهاند و چندان مناسب مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ هستند، نیستند زیرا اثر تاخیری این کاندومها صرفاً متمرکز بر لامسه است در حالیکه ریشه اصلی بسیاری از موارد زودانزالی و اختلال نعوظ، در ذهن افراد است که نیاز به مشاوره پزشک دارد.

اگر به دنبال داشتن رابطه جنسی طولانی تر هستید بهترین کاندوم تاخیری برا شما کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه کاپوت است. ماده تاخیری موجود در این مدل بیش از تمام مدل های دیگر است.


رایحه‌ی محرک محصول به اضافه القا کننده حس خنکی با استفاده از عصاره نعنا در کنار ماده تاخری بنزوکائین، تجربه‌ای ناب را برای زوجین فراهم می‌آورد.

این محصول به خاطر بافت خاص خود به شدت به مواد روان کننده روغنی از جمله وازلین حساس هست و نباید از روان کننده پایه روغن استفاده کرد.

همچنین این محصول را از لینک معرفی شده بین ۲۰ الی ۵۰ درصد ارزان‌تر از داروخانه تهیه کنید.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتحاوی ماده موثر تاخیری
لذت طولانی‌تر با استفاده از ماده بنزوکائین
لایه لاتکس نازک و مقاوم
رایحه‌ی مطبوع میوه با القای حس خنکی برای لیبیدو بیشتر
حاوی لوبریکنت روان‌کننده و با دوام برای لذت بیشتر
مناسب افراد با مشکل زود انزالی

۲- کاندوم تاخیری جینسینگ کدکس مدل Ginseng

بهترین کاندوم تاخیری

این محصول نیز دومین کاندوم تاخیری پرطرفدار از بهترین کاندوم تاخیری در بین زوجین می‌باشد. استفاده از عصاره جنسینگ به همراه خارهای ریز روی بدنه به تحریک بیشتر زوجین کمک کرده و در کنار آن استفاده از ماده بنزوکائین عاملی برای تاخیر در انزال را فراهم آورده است.

این ۲ خاصیت در کنار هم مکمل بسیار خوبی بوده و یک رابطه فوق العاده مهیج و پر انرژی را به همراه خواهد داشت. کاندوم خاردار و تاخیری ترکیب بسیار مناسبی برای یک رابطه جذاب هستند و کمپانی کدکس نیز این ۲ خصوصیت را در کنار هم به کار برده است.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری, میوه‌ای, خاردار, شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتبسته بندی مناسب و کیفیت مطلوب
تحریک فیزیکی توسط خارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس
نازک و بادوام
قیمت رقابتی

۳- کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador

بهترین کاندوم تاخیری

ناچ کدکس تنها کاندومی است که از لاتکس ۱۰۰% طبیعی تولید می شود، بنابراین کاملا ضد حساسیت است و چون هیچ ماده پلاستیکی در آن استفاده نشده و کاملا طبیعی است. به همین علت بهترین کاندوم تاخیری بدون حساسیت نام می‌گیرد. این کاندوم دارای خاصیت ارتجاعی فوق العاده است و در نتیجه هیچگاه در واژن جا نمی ماند. KODEX سه لایه است، هرگز پاره نمی شود، می توانید کاملا به آن اعتماد کنید.

این کاندوم تحریک کننده و با قدرت تاخیری مناسب با استفاده از ماده تاخیری بنزوکائین به همراه خارهای ریز بر روی بدنه باعث ایجاد حس نشاط در حین رابطه جنسی می‌گردد.

مشخصات کلی

ویژگی تاخیری , خاردار, میوه‌ای
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتحاوی روان کننده
لاتکس نازک

۴- کاندوم تاخیری دوبل ناچ مدل Double Delay

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم دابل دیلی ناچ کودک بهترین کاندوم تاخیری با دو عملکرد تاخیر فیزیکی و تاخیر شیمیایی است. این کاندوم علاوه بر آغشته بودن به مواد تاخیری که باعث تاخیر در انزال می شوند دارای یک حلقه لاستیکی است که حدودا ۴ سانتیمتر از ابتدای کاندوم فاصله دارد ، این حلقه بخشی از آلت را فشار داده و تنگ نگه می دارد و انزال را به تاخیر می اندازد ، همین ویژگی این کاندوم را از سایر محصولات متمایز می کند. همچنین این کاندوم سطح مواجی داشته و پستی و بلندی های آن باعث تحریک جنس مونث شده و ارگاسم را سرعت می بخشد.

حلقه تاخیری موجود در کاندوم باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و باروش اسکوئیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود.
روش اسکوئیزینگ در بسیاری از تحقیقات علمی بهترین روش برای تاخیر شناخته شده و فاقد هرگونه عارضه جانبی می باشد.
به این ترتیب کاندوم دبل دیلی با دو روش مختلف فیزیکال و بی حسی باعث تاخیر مضاعف در انزال می شود.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , میوه‌ای , خاردار , شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحات تحریک فیزیکی توسط خارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری (بنزوکائین) و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس

۵- کاندوم ایکس دریم مدل Double Delay

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری، راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند. همچنین جزو یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود. کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم ( سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند.

کم حس شدن آلت تناسلی که ناشی از مواد بی حس کننده موجود در آن می باشد اساس کار کاندوم تاخیری می باشد. به همین سبب بعد از استفاده از کاندوم تاخیری برای مدت زمانی حدود ۳ تا ۵ دقیقه سر آلت و ناحیه حشفه بی حس شده و فرد تحریک کمتری را احساس می کند اما این مسئله به این معنی نیست که فرد لذت کمتری را تجربه می کند. به تدریج در حین عمل جنسی هنگامی که اثر بی حسی موضعی ایجاد شده توسط کاندوم تاخیری کم می شود فرد تحریکات را بهتر و بیشتر حس کرده و در نهایت به دنبال از بین رفتن بی حسی، تحریک را کامل شده و به انزال می رسد.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , کلاسیک و ساده
جنس لاتکس
کشور سازنده تحت لیسانس کشور سوئد
سایر توضیحاتحاوی ۱۲ عدد کاندوم تاخیری مضاعف
حاوی بزوکایین با دوز بیشتر
دارای بدنه با برجستگی های مختلف برای تحریک بانوان
بیشترین تاخیر در انزال به صورت فیزیکی و گیاهی

۶- کاندوم کاپوت مدل ۷Hot Time

بهترین کاندوم تاخیری

این کاندوم یکی از کاندوم های پر مصرف و از بهترین کاندوم های تاخیری میباشد ودارای هفت خاصیت ازجمله تاخیری و تحریکی است.از دیگر خصوصیات این کاندوم میتوان به موارد زیر اشاره کردافزایش دهنده میل جنسی با وجود ماده L. ARGININE و NIACIN که باز کننده عروق است و خون رسانی را بهتر می کند و باعث افزایش میل جنسی دربانوان می باشد.

با وجود NIACIN در آقایان نیز موجب ارکشن بهتر و افزایش زمان نعوظ می گردد .القاء گرمی انقباض و تنگی واژن به وسیله وجود عصاره انار و حفظ الاستیته دیواره واژن به وسیله عصاره بلوط می گردد.تاخیر طولانی به وسیله ماده تاخیری و در آقایانی که مشکل زود انزالی و ضعف جنسی دارند مفید می باشد.القاء گرمی در آن دسته از بانوانی که مشکل افت فشار و یا کم خونی و کم کاری تیروئید دارند به وسیله عصاره موجود در آن خارها و شیارهایی که در کاندوم کاپوت در نظر گرفته شده نقاط G . SPOT را تحریک ساخته و میل جنسی و نهایتا اوج برانگیختگی را در بانوان به وجود می آورد.

با رایحه تحریکی اسانس پرتقال و انبه میل جنسی را در طرفین ارتقاء داده که در رسیدن به ارگاسم مفید می باشد.

مشخصات کلی

ویژگی تاخیری , میوه ای
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتگرم کننده
حاوی عصاره جینسینگ برزیلی و میوه‌های موثر برای افزایش خون‌رسانی ناحیه تناسلی
دارای ماده موثر تاخیری بنزوکائین برای کنترل انزال
استفاده از لوبریکنت روان کننده
استفاده از آنتی‌اکسیدان بلوبری برای افزایش نشاط و انرژی
رایحه فوق‌العاده مطبوع برای افزایش لیبیدو
احساس گرما برای تحریک بیشتر و درمان سرد مزاجی
تجربه رابطه طولانی

۷- کاندوم تاخیری کاپوت مدل Sensitive

بهترین کاندوم تاخیری

ششمین کاندوم تاخیری پیشنهادی از سری بهترین کاندوم تاخیری به همراه میزان رضایتمندی عمومی بالا کاندوم تاخیری کاپوت مدل Sensitive است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به استفاده از کاندوم حساسیت دارید، نگران نباشید! کاندوم کاپوت مدل Sensitive ویژه کسانی است که به استفاده از کاندوم حساسیت دارند و بعد از استفاده از آن دچار مشکل میشوند. این کاندوم که توسط شرکت کاپوت تولید شده، مشکل بسیاری از افراد حساس را برطرف کرده و به آن ها ایمنی رابطه جنسی را اعطا کرده است.

کاندوم سنسیتیو کاپوت به پودر بنزوکائین آغشته شده که باعث تاخیر در انزال می شود. به همین علت از این مدل کاندوم کاپوت به عنوان یک کاندوم تاخیری برای افراد حساس یاد می شود. مواد تاخیری در این کاندوم به شما کمک می کند تا طول رابطه جنسی را افزایش داده و مشکل زود انزالی را برطرف نمایید.

رایحه شکلاتی قرار داده شده در کاندوم Sensitive کاپوت، آن را به یکی از خاص ترین کاندوم های حال حاضر تبدیل کرده است. پراکنده شدن رایحه نوتلا در هنگام برقراری رابطه زناشویی حس فوق العاده ای برای شما دارد که قطعا به امتحان کردنش می ارزد. علاوه بر اینکه این کاندوم نازک است و حس یک رابطه طبیعی و بدون کاندوم را برای شما به ارمغان می آورد. لوبریکانت به کار رفته در این مدل از کاندوم کاپوت باعث روان تر شدن رابطه جنسی می شود.

مشخصات کلی

ویژگی تاخیری , شکلاتی
جنس لاتکس
کشور سازنده چین
سایر توضیحاتحاوی روان کننده
لاتکس نازک
ضد حساسیت
با رایحه شکلات

۸- کاندوم کدکس مدل Red Cactus

کاندوم ناچ کدکس مدل Red Cactus رنگی و دارای رایحه مطبوع است. شاید انتظار که در گذشته از کاندوم داشتیم مقداری عوض شده است و با توجه به خصوصیات جدید کاندوم ها انتظارات نیز تغییر کرده‌اند، خصوصیاتی مانند تاخیری ، تنگ کننده و بزرگ کننده از خصوصیات کاندوم های جدید هستند و این کاندوم ها، مخصوصا کاندوم بزرگ کننده و تاخیری Nach Kodex Red Cactus بهبود روابط جنسی و رضایت دو طرفه را به همراه دارند یکی از بهترین انواع آنها کاندوم بزرگ کننده می باشد که با داشتن مواد ویژه موثر باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی و افزایش حجم در این ناحیه می‌شود.

ویژگیتاخیری، تنگ کننده، بزرگ کننده
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتکاندوم کاکتوس و انار
بزرگ کننده و افزایش سایز
دارای ماده تاخیری بنزوکائین برای طولانی نمودن زمان رابطه
حاوی عصاره انار برای انقباض ماهیچه‌های واژن و بالا بردن سطح ارگاسم توسط عصاره جینسینگ برزیلی
استفاده از نیاسین و ال آرژنین برای افزایش مدت زمان نعوظ -حاوی لوبریکنت طبیعی برای روان کنندگی و افزایش لیبیدو

۹- کاندوم تاخیری کدکس مدل Master 3 In 1

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم های خاردار مدت زمان رسیدن به ارگاسم را در جنس مونث کاهش داده و لذت فراوانی را به همراه دارد از سوی دیگر کاندوم های تاخیری باعث افزایش زمان برقراری رابطه برای مردها می شود و رابطه ای هیجان انگیز را رقم می زند. کاندوم تاخیری کدکس مدل Master 3 In 1 با ویژگی های منحصر به فرد خود (خاردار، حلقه ای، تاخیری) یک کاندوم ویژه و پرفروش از برند کدکس به حساب می آید.

کاندوم حاوی ال آرژنین و نیاسین برای افرایش گردش خون و نعوظ سریعتر و بادوام‌تر آقایان می‌شود. همچنین میزان میل جنسی را در طرفین به علت وجود عصاره میوه‌های گرمسیری افزایش می‌دهد.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , خاردار , میوه‌ای , شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحات حاوی ال آرژنین و نیاسین برای افرایش گردش خون
دارای عصاره میوه‌های گرمسیری
باعث افزایش میل جنسی
تحریک کنندگی فوق العاده بالا
افزایش لذت رابطه
حاوی ماده تاخیری بنزوکائین
رفع مشکل زود انزالی در کمتر از ۲۰ ثانیه

۱۰- کاندوم کاپوت مدل Viagris Delay

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم کاپوت مدل Viagris Delay یکی از انواع بهترین کاندوم های تاخیری کاپوت است که با هدف اصلاح مشکل نعوظ طراحی شده است. این کاندوم باعث افزایش طول آلت تناسلی مردانه می شود و دغدغه بسیاری از افراد را برطرف می نماید. علاوه بر این افرادی که مشکل نعوظ دارند و نمی توانند در برخی مواقع رابطه جنسی کاملی را تجربه کنند نیز، کاندوم Viagris Delay می تواند گزینه خوبی برای آنها باشد تا نعوظ ایجاد شده در آلت حفظ گردد.

کاندم ویاگریس دیلی دارای رایحه مطبوع و لوبریکانت بهداشتی است تا شرایط مناسب تری را در حین برقراری رابطه جنسی فراهم آورد. علاوه بر این با وجود مواد تاخیری بنزوکائین در کاندوم Viagris Delay کاپوت، نگرانی برای انزال زودرس تا حدی کاهش پیدا کرده و تمرکز بر روی نعوظ افزایش می یابد.

این کاندوم با استفاده از عصاره گیاه ساو پالمتو موجب افزایش سایز آلت مردانه شده و با استفاده از ال آرژنین و نیاسین منجر به بهبود عملکرد جنسی و افزایش قدرت نعوظ می‌گردد.

توجه: استفاده از این کاندوم برای افرادی که مشکل قلبی دارند توصیه نمی شود؛ مگر با مجوز پزشک متخصص قلب و عروق!

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری، تحریک کننده، بزرگ کننده
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتافزایش سایز از طریق عصاره گیاه ساو پالمتو
استفاده از ال آرژنین و نیاسین برای بهبود عملکرد جنسی
حاوی ماده موثر تاخیری
حاوی ماده روان کننده لوبریکنت
رطوبت طبیعی و پایدار
لذت طولانی
مناسب افراد با مشکل نعوظ
حاوی عصاره‌های معطر

۱۱- کاندوم تاخیری کاپوت مدل Stay Hard

بهترین کاندوم تاخیری کاپوت مدل stay hard

 کاپوت با ارائه کاندوم Stay Hard، به شما کمک می کند تا خیلی سخت مقاومت و ایستادگی به خرج دهید و نعوظ طولانی مدت داشته باشید ! برطرف کردن مشکل زود انزالی در حین رابطه جنسی و طولانی کردن مدت رابطه زناشویی، کار ساده! ای است که کاندوم Stay Hard کاپوت انجام می دهد.

خرید کاندوم کاپوت Stay Hard به شما این اطمینان را می دهد که در رابطه جنسی با شریک جنسی تان، تا آخرین لحظه اکتیو و پرنشاط عمل خواهید کرد و نعوظ طولانی مدت خواهید داشت . بنزوکائین به کار رفته در این کاندوم کمک می کند تا انزال به تعویق بیافتد و در نتیجه طول رابطه زناشویی افزایش پیدا می کند. همانطور که مشخص است این کاندوم برای افرادی که مشکل زود انزالی دارند، فوق العاده مناسب است.

رایحه به کار رفته در این کاندوم که ضخامت نازکی را به خود اختصاص داده است، بسیار مطبوع و البته تحریک کننده است. ارایحه مارین کمک می کند تا هر دو حس بهتری در حین برقراری رابطه جنسی داشته باشید. علاوه بر این لوبریکانت به کار رفته در کاندوم Stay Hard کاپوت به روان تر شدن رابطه زناشویی و مرطوب نگه داشتن واژن کمک می کند.

این کاندوم کلاسیک به همراه ماده تاخیری مناسب برای افراد دارای مشکل نعوظ بوده و ضمن ایجاد نعوظ بیشتر مدت زمان رابطه را نیز افزایش می‌دهد.

مشخصات کلی

ویژگیکلاسیک و ساده, تاخیری
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتتاخیر در انزال
حاوی لوبریکنت مرطوب و روان با ماندگاری چند برابر
لاتکس نازک و انعطاف پذیر
دارای رایحه ی بسیار مطبوع و تحریک کننده جنسی
کاندوم رنگی
مناسب برای افراد دارای مشکل نعوظ

۱۲- کاندوم تاخیری کاپوت مدل Lady Orgasm

بهترین کاندوم تاخیری

این محصول با داشتن مواد تأخیر دهنده، انزال را برای آقایان به تعویق می اندازد تا در نتیجه آن، خانم ها هم بتوانند به ارگاسم برسند. این محصول برای افزایش لذت بانوان طراحی شده و تحریک را در آنها بالاتر می برد.

نوع اورجینال این محصول، ساخت کشور ایران می باشد و جنس آن از لاتکس طبیعی بوده که روی سطحش خار و شیار هایی برای تحریک بیشتر بانوان دارد به علاوه اینکه دارای مواد لوبریکنت یا لیز کننده می باشد که از خشکی واژن در بانوان جلوگیری می کند و رابطه های دردناک را از بین می برد. این مدل در بسته بندی ۱۲ تایی موجود است. دارای بوی میوه ای توت فرنگی است که نقش محرک را برای خانم ها دارد. همچنین دارای بنزوکائین برای دیر انزالی مردان و افزایش مدت زمان رابطه می باشد. این محصول برای خانم هایی که به دلایل خاصی از جمله افزایش سن و یائسگی، بیماریهای فشار خون و دیابت و یا زایمان، دچار سرد مزاجی شده اند و دیر به ارگاسم می رسند و یا اصلا نمی رسند، بسیار مناسب می باشد.

این کاندوم خاردار در عین ایجاد تاخیری در آقایان باعث افزایش لذت و تحریک بیشتر بانوان می‌شود.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری با بنزوکائین، خاردار، تحریک کننده بانوان
جنس لاتکس
کشور سازنده چین
سایر توضیحاتحاوی روان کننده‌های LA و NI
تحریک کننده بانوان
امکان ارتباط طولانی مدت
دارای بنزوکائین برای افزایش لذت

۱۳- کاندوم ناچ کدکس مدل بلیسر

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم ناچ کدکس مدل بلیسر یکی از کاندوم‌های قدرتمند در زمینه ایجاد تاخیر در انزال به همراه نازکی خاص خود که حس رابطه طبیعی را القا می‌کند، می‌باشد.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , بسیار نازک
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتبا ویژگی تاخیری بسیار قوی
بسیار نازک

۱۴- کاندوم کاپوت مدل ۷Cool Time

حاوی عصاره جینسینگ برزیلی و میوه‌های موثر برای افزایش خون‌رسانی ناحیه تناسلی و همچنین دارای ماده موثر تاخیری بنزوکائین برای کنترل انزال است.

این محصول برای زنان و مردان سرد مزاج بسیار مناسب است. به دلیل وجود عصاره انار و میوه بلوط، احساس انقباض در واژن خانم ها ایجاد می کند و همچنین به دلیل وجود ال آرژنین و نیاسین، حجم و اندازه اندام آقایان را بیشتر کرده و لذت رابطه را افزایش می دهد. جنس آن لاتکس و به رنگ آبی می باشد. دارای بوی خوش بری یا همان توت و نعنا می باشد. مجموع تمام این ویژگیها باعث می شود تا این محصول برای خانم هایی که دیر به ارگاسم می رسند و یا نمی رسند و آقایانی که در حین رابطه، اندامشان شل می شود، بسیار مناسب باشد.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , بسیار نازک
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتحاوی عصاره جینسینگ برزیلی و میوه‌های موثر برای افزایش خون‌رسانی ناحیه تناسلی
دارای ماده موثر تاخیری بنزوکائین برای کنترل انزال
استفاده از لوبریکنت روان کننده

۱۵- کاندوم تاخیری اورز مدل Dot Beat

تحریک فیزیکی توسط خارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری (بنزوکائین) و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , میوه‌ای , خاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتحاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد
تحریک فیزیکی توسط خارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری (بنزوکائین) و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس
حاوی اسانس تحریک کننده و گرم چند میوه
دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر
ساخته شده از لاتکس طبیعی
استفاده به صورت یکبار مصرف

۱۶- کاندوم کدکس مدل Super 3 In 1

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری, میوه‌ای, خاردار, شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتدارای خار و حلقه جهت تحریک بیشتر
ایجاد حداکثر تاخیر در رابطه
دارای پودر بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و کنترل انزال
افزایش رطوبت طبیعی و ایجاد حسی بهتر

۱۷- کاندوم کدکس مدل Cactus بسته ۱۲ عددی

این کاندوم با عصاره کاکتوس و همچنین عصاره‌های ماکا و ساو پالمتو باعث افزایش مدت زمان نعوظ می‌شود.

استفاده و امتحان این کاندوم حداقل برای یکبار توصیه می‌‌شود.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاترایحه‌ی بی نظیر
حاوی عصاره کاکتوس
دارای عصاره‌های ماکا و ساو پالمتو برای افزایش مدت زمان نعوظ
دارای ماده موثر تاخیری بنزوکائین برای کنترل انزال زودرس

۱۸- کاندوم تاخیری زنون مدل RING STOP

تنها کاندوم موجود در بازار ایران با تکنولوژی ۶ ضلعی داشتن حلقه برای افزایش ترشح آنزیم CGMP

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , کلاسیک و ساده
جنس لاتکس
کشور سازنده تحت لیسانس کشور سوئد
سایر توضیحاتتاخیری حاوی بنزوکائین (بجای لیدوکایین)
تنها کاندوم موجود در بازار ایران با تکنولوژی ۶ ضلعی داشتن حلقه برای افزایش ترشح آنزیم CGMP
بهبود عملکرد جنسی بوسیله نیاسین و ال آرژنین
درمان زودانزالی و همزمان ساختن ارگاسم به صورت طبیعی

۱۹- کاندوم سیکس مدل Dotted Delay

این کاندوم دارای خارهای برجسته بوده و به همراه لیدوکائین برای رفع زود انزالی در مدت زمان بالا می باشد. این محصول با تکنولوژی شرکت آلمانی BASF می باشد.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , کلاسیک و ساده
جنس لاتکس
کشور سازنده تحت لیسانس کشور سوئد
سایر توضیحاتتکنولوژی BASF آلمان
رفع زود انزالی در مدت زمان بالا
خارهای برجسته
لیدوکائین

۲۰- کاندوم کدکس مدل Coffee بسته ۱۲ عددی

این محصول با افزایش سطح اپی‌نفرین و نور اپی‌نفرین برای افزایش خونرسانی باعث افزایش میل جنسی
شده و حاوی بنزوکائین برای رفع مشکل زود انزالی است.
این محصول مناسب کسانی است که از مشکل سرد مزاجی، منوپاز و یائسگی رنج می‌برند.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری, میوه‌ای, خاردار, شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتافزایش میل جنسی
افزایش سطح اپی‌نفرین و نور اپی‌نفرین برای افزایش خونرسانی
رایحه‌ی فوق‌العاده مطبوع قهوه با اثر تحریک پذیری بالا
حاوی بنزوکائین برای رفع مشکل زود انزالی
این محصول مناسب کسانی است که از مشکل سرد مزاجی، منوپاز و یائسگی رنج میبرند.

۲۱- کاندوم تاخیری کاپوت مدل Non Stop

دارای حلقه ای از جنس کاندوم برای گرفتن رگی در آلت تناسلی که باعث کنترل انزال می شود.
دارای ماده موثر تاخیری برای تاخیر مضاعف و بیشترین کنترل در انزال

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری, شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتدارای حلقه ای از جنس کاندوم برای گرفتن رگی در آلت تناسلی که باعث کنترل انزال می شود.
دارای ماده موثر تاخیری برای تاخیر مضاعف و بیشترین کنترل در انزال
ساخته شده از مرغوب ترین لاتکس
دارای طرح های متنوع و جذاب

۲۲- کاندوم تاخیری اورز مدل Hero

تحریک فیزیکی توسط خارها و شیارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری (بنزوکائین) و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس
حاوی اسانس موز و عسل برای هیجان و گرمابخشی
دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , میوه‌ای , خاردار , شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتحاوی مواد روان کننده جهت مقاربت بدون درد
تحریک فیزیکی توسط خارها و شیارهای آناتومیک جهت تحریک G Spot و لذت فروان
حاوی مواد موثر تاخیری (بنزوکائین) و تاخیر فیزیکی برای جلوگیری و کنترل انزال زودرس
حاوی اسانس موز و عسل برای هیجان و گرمابخشی
دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر
ساخته شده از لاتکس طبیعی
استفاده به صورت یکبار مصرف

۲۳- کاندوم کدکس مدل Nobel بسته ۱۲ عددی

این کاندوم با وجود عصاره میوه‌های مختلف به تحریک پذیری زوجین کمک می‌کند.

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری , خاردار , میوه‌ای , شیاردار
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتچندین برابر لذت بیشتر
حاوی عصاره‌های طبیعی عناب، گوارانا، تمبر هندی
افزایش توان و تحریک پذیری
کمک به ایجاد همزمانی ارگاسم در زوجین
دارای ویتامین C موجود برای افزایش جذب عصاره‌های گیاهی

۲۴- کاندوم دیزارو مدل DOTTED RIBBED DOUBLE DELAY

مشخصات کلی

ویژگیتاخیری ,خاردار و شیار دار
جنس لاتکس
کشور سازنده تحت لیسانس کشور سوئد
سایر توضیحاتتاخیری دو برابری فوق العاده

۲۵کاندوم گودلایف مدل Super Delay

مشخصات کلی

ویژگی کلاسیک و ساده، تاخیری
جنس لاتکس
کشور سازنده ایران
سایر توضیحاتدارای مواد روان کننده و لوبریکنت
دارای ۲ برابر ماده تاخیری نسبت به کاندوم تاخیری
حاوی ماده مضاعف تاخیری بنزوکائین

سوالات متداول کاندوم

کاندوم چیست؟

کاندوم یک وسیله مانع غلافی شکل است که از جنس لاتکس یا در طول رابطه جنسی برای کاهش احتمال بارداری یا عفونت آمیزشی استفاده می‌شود. کاندوم در دو نوع مردانه و زنانه وجود دارد. کاندوم‌های مردانه معمولاً از لاتکس و کمتر معمول از پلی اورتان، پلی ایزوپرن یا روده بره ساخته می‌شوند. کاندوم‌های مردانه دارای مزایای استفاده و دسترسی آسان و عوارض جانبی کمی هستند.

ماده‌ای که داخل کاندوم هست، هنگام دخول برای سلامتی طرفین ضرری نداره؟ و مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

افراد کمی به مواد تاخیری کاندوم‌ها حساسیت دارند به همین منظور دو مدل کاندوم با تاخیری لیدوکائین و بنزوکائین تولید می‌شود که اگر به هر کدام حساسیت داشتید، مدل دیگر را امتحان کنید.

کاندوم چقدر قبل رابطه استفاده شه تا تاخیریش عمل کنه؟

برای شروع تاثیر گذاری باید ۵ الی ۱۰ دقیقه بسته به فرد قبل از رابطه از کاندوم استفاده کرد، استفاده طولانی مدت‌تر ممکن است باعث بی حسی مضاعف شده و در نعوض قبل از شروع رابطه اختلال ایجاد کند.

کاندوم چند بار مصرفه؟

کاندوم‌های مردانه مرسوم در بازار یکبار مصرف هستند اما انواع زنانه آن‌ها ممکن است قابلیت چندبار استفاده را داشته باشد.

استفاده از وازلین در رابطه جنسی با کاندوم ضرر دارد؟

استفاده از هرگونه موارد روغنی بر روی کاندوم و سکس به عنوان روان کننده موجب سوراخ شدن و پارگی کاندوم لاتکس می‌شود. بهتر از لوبریکانت‌های بر پایه آب برای روان کنندگی استفاده کنید.

بهترین ژل لوبریکانت چیست؟

ژل لوبریکانت برای آمیزش جنسی و قاربت لذت بخش و درمان خشکی واژن استفاده می‌شود، لیست انواع لوبریکانت را مشاهده کنید: خرید ژل روان کننده جنسی

 بسته بندی کاندوم‌ها محرمانه است؟

دیجی کالا و داروخانه آنلاین و درمان کالا هر سه محصولات را داخل کارتن بدون نشانه‌ای از محصول موجود داخل آن ارسال می‌کنند.

کاندوم‌ها سایزبندی دارند؟

اغلب کاندوم ها سایز فری هستند و تا بزرگترین آلت‌ها را نیز پشتیبانی می‌کنند.

احتمال بارداری با کاندوم سالم وجود دارد؟

کاندوم ممکن است پس از انزال از آلت تناسلی لیز بخورد، به دلیل استفاده نادرست یا آسیب فیزیکی (مانند پارگی ناشی از باز کردن بسته‌بندی)، یا شکستن یا لیز خوردن به دلیل تخریب لاتکس (معمولاً پس از استفاده از تاریخ انقضا، نگهداری نامناسب یا قرار گرفتن در معرض روغن‌ها). میزان شکستگی بین ۰٫۴ تا ۲٫۳ درصد است در حالی که میزان لغزش بین ۰٫۶ تا ۱٫۳ درصد است. حتی اگر هیچ شکستگی یا لغزشی مشاهده نشود، ۱ تا ۳ درصد از زنان پس از نزدیکی با کاندوم از نظر باقیمانده مایع منی نتیجه مثبت خواهند داشت. احتمال باداری در کاندوم‌های زنانه بیشتر است.

آیا کاندوم از عفونت و بیماری جنسی جلوگیری میکند؟

کاندوم به‌طور گسترده‌ای برای پیشگیری از بیماری‌های آمیزشی (STIs) توصیه می‌شود. نشان داده شده‌است که در کاهش میزان عفونت در مردان و زنان مؤثر هستند. اگر چه کاندوم در پیشگیری از گسترش برخی بیماریهای مقاربتی بسیار مفید است اما در مقابل همه موثر نیست. کاندوم در جلوگیری از انتقال سوزاک، کلامیدیا، ایدز و تریکوموناس موثر است اما در مقابل هرپس، سیفلیس و زگیل تناسلی از فرد محافظت نمیکند. این عفونتها میتوانند از طریق تماس پوست با ضایعات پوستی عفونی که توسط کاندوم پوشیده نمیشوند، گسترش یابند. همچنین کاندوم هیچ محافظتی در مقابل شپش ناحیه تناسلی و گال ارائه نمیدهد.

بهترین نوع کاندوم برای جلوگیری از ایدز

کاندوم آنتی باکتریال بیشترین تاثیر را در جلوگیری از انتقال انواع عفونت‌ها دارد.

ایا کاندوم از زگیل تناسلی جلوگیری میکند؟

وضعیت در مورد ویروس hpv کمی متفاوت است؛ چراکه این ویروس ممکن است در اطراف آلت تناسلی و کشاله های ران نیز پخش شده باشد که امکان پوشاندن همه نواحی با استفاده از کاندوم وجود ندارد. بنابراین نمی توان گفت که کاندوم زگیل تناسلی ، راهکاری ایده آل و موثر برای جلوگیری از زگیل تناسلی یا بیماری hpv است.

نظر شما چیست؟ آیا از وسایل پیشگری از بارداری و بهداشت جنسی استفاده می‌کنید؟ نظر شما در مورد بهترین کاندوم تاخیری معرفی شده چیست؟ حتما دیگران را در جریان بگذارید.

همچنین خواندن این مطالب هم خالی از لطف نیست
راهنمای خرید بهترین محصولات بهداشت جنسی
بهترین کاندوم ساده و کلاسیک
بهترین کاندوم خاردار و شیاردار  بهترین کاندوم بسیار نازک
بهترین کاندوم تنگ کننده واژینال
بهترین کاندوم آنتی باکتریال

بهترین ژل بهداشتی بانوان

5/5 - (1 امتیاز)

بخوانید
راهنما خرید بهترین کاندوم تنگ کننده واژینال

top10review

تمام تلاش تاپ تن اینه که با بررسی و معرفی بهترین محصولات و خدمات به شما برای زندگی بهتر و کاهش هزینه ها کمک کنه

29 دیدگاه

 1. کاپوت خوبه اما دو تا مشکل بوی نسبتا ناخوشایند و ماده ی روان کننده متوسط رو داره ولی اندازش و تاخیرش خوبه

 2. به دلیل محبوبیت بالاش بین کاربرا دیجی کالا سفارش دادیم و همسرم راضی بود از تاثیرش. منتها شاید نیاز باشه بعد از بی حس شدن، تعویض بشه تا تاثیرش متوقف بشه و نعوظ از بین نره.

 3. من برندای زیادی رو تست کردم بهترینشون برند کاپوت بوده و بهترین مدل کاپوت، همین دلبر خان مدل ۴۵ Minutes

  + مقاومت کم نظیر
  + عطر عااالی
  + چربی ملایم لایه داخلی

 4. کاندوم ۴۵ Minutes نسبت به شعار روش اصلا موثر نیست و اونقدری که در موردش میگفتن اونطوری نیست

 5. اصلا از کاندوم کاپوت مدل ۴۵ Minutes خوشم نیومد ، هم اینکه سایزش کوچیکه و کلا دیجی کالا سایز بزرگ موجود نداره ، و انتهاش قسمت کشی خیلی اذیت کننده است
  نکات مثبت:
  + قیمت مناسب
  نکات منفی:
  – ضعیف بودن مایع روان کننده
  – سایز بندی

 6. از کاندوم کاپوت مدل ۴۵ Minutes کاملا راضی از خریدم قیمت عالی نسبت به مغازه و با کیفیت

  + قیمت به صرفه
  + کیفیت خوب

  – یکم کیف بو داره که بعدا میره

 7. این کاندوما توی شگفت انگیز واقعا ارزش خرید بالایی داره، همینو بیرون بخرین ۴برابره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا