۳ کاپوچینوی برتر در سال ۱۳۹۸ کدامند؟

30
راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

کاپوچینو نوعی نوشیدنی ایتالیایی بر پایه اسپرسو که از قهوه، شیر، شکر و… تهیه می‌شود و به واسطه طعم عالی خود در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. درست کردن کاپوچینو می‌تواند درد‌سرهای خاص خود را داشته باشد البته که به لطف شرکت‌های سازنده کاپوچینو در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توان این نوشیدنی خوشمزه را سرو و با نوشیدن آن خستگی یک روز را رفع کرد.
در این مقاله ۳ برند برتر در زمینه ساخت کاپوچینو را معرفی کرده‌ایم.

۱-کاپوچینو ترابیکا(Torabika)

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

گروه صنعتی مایورا اندونزی از سال ۱۹۴۸ فعالیت خود را با پختن بیسکوییت آغاز و به طور رسمی از سال ۱۹۷۷ با گسترش کار خود به تولید محصولات غذایی نظیر بیسکوییت، آب نبات، ویفر، شکلات، قهوه، مواد غذایی فوری، نوشیدنی و غلات پرداخت. برندهایی همچون ترابیکا(Torabika)، Kopiko، Danisa، Roma، Energen،و Beng Beng تحت پوشش گروه صنعتی مایورا فعالیت می‌کنند.

کاپوچینو ترابیکا مدل Cappuccino (با شکر)

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو


کاپوچینو ترابیکا مدل Cappuccino با تعداد ساشه‌های مختلفی (بسته‌ی کوچک) ارائه می‌شود و در هر ساشه ۲۵ گرم پودر کاپوچینو وجود دارد. به هر ساشه یک بسته‌ی کوچک پودر شکلات(Choco Granule) چسبانده شده که با اضافه کردنش به کاپوچینو، طعم بهتری به این نوشیدنی خواهید داد.
میزان ارزش غذایی کاپوچینو ترابیکا مدل Cappuccino در هر ۲۵ گرم:

انرژی ۱۰۸ کالری
قند۱۰٫۷۵ گرم
چربی۵ گرم
نمک۰ گرم
اسید‌های چرب ترانس۰ گرم

کاپوچینو ترابیکا مدل No Added Sugar (بدون شکر)

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو


کاپوچینو ترابیکا مدل No Added Sugar به دلیل عدم استفاده از شکر اضافه کاپوچینوی رژیمی بوده و برای کسانی مناسب است که می‌خواهند میزان شیرینی کاپوچینو را خودشان تعیین کنند. در این محصول به ازای هر ساشه، ۱۲٫۵ گرم کاپوچینو وجود دارد.
میزان ارزش غذایی کاپوچینو ترابیکا مدل No Added Sugar در هر ۱۲٫۵ گرم:

انرژی ۵۸ کالری
چربی ۳٫۷۵ گرم
قند۰ گرم
نمک۰ گرم
اسید‌های چرب ترانس۰ گرم

نحوه‌ی مصرف: ساشه کاپوچینو رو باز کرده و پودر کاپوچینو رو داخل فنجان بریزید و آن را داخل ۱۵۰ میلی‌لیتر آب جوش حل کنید.در پایان گرانول شکلات را روی آن بریزید و نوشه جان کنید.

۲- کاپوچینو گود دی(Good Day)

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

برند گود دی (Good Day) در کشور اندونزی و توسط PT Santos Jaya Abadi فعالیت خود را از سال ۲۰۰۱ آغاز کرده است.

کاپوچینو گود دی مدل Cappuccino

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

کاپوچینو گوددی مدل Cappuccino به کمک مواد تشکیل دهنده خود، لذت خوردن یک کاپوچینوی بسیار خوب و خوشمزه را برای شما فراهم می‌کند. حجم ۵۰۰ گرمی این محصول دارای ۲۰ عدد ساشه ۲۵ گرمی است.
میزان ارزش غذایی کاپوچینو گوددی مدل Cappuccino در هر ۲۵ گرم:

انرژی ۱۱۰ کالری
قند۱۵ گرم
چربی۲٫۵ گرم
نمک۰ گرم
اسید‌های چرب ترانس۰ گرم


نحوه‌ی مصرف: ساشه کاپوچینو رو باز کرده و پودر کاپوچینو رو داخل فنجان بریزید و آن را داخل ۱۵۰ میلی‌لیتر آب جوش حل کنید. در پایان گرانول شکلات را روی آن بریزید و نوشه جان کنید.

۳- کاپوچینو نسکافه(Nescafé)

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

مکس مورگنتالر متخصص قهوه شرکت نستله(Nestlé) با کار و البته موفقیت در پروژه دم کردن قهوه با کمی آب و به صورت فوری، باعث به‌وجود ‌آمدن برند نسکافه در سال ۱۹۳۸ شد.شاید برای شما جالب باشد که بدانید از ترکیب دوکلمه‌ی Nestlé و café برند Nescafé شکل گرفته است و البته که برند نسکافه را باید زیر مجموعه برند نستله دانست.

کاپوچینو گلد نسکافه:

راهنمای خرید بهترین کاپوچینو

کاپوچینو گلد نسکافه دارای قند بسیار کمی بوده و در دسته کاپوچینوهای رژیمی قرار می‌گیرد. البته این محصول به دلیل مزه‌ی نسبتاً تلخ خود طرفدران خاص خود را پیدا کرده است. این کاپوچینو در ۱۰ ساشه ۱۸٫۵ گرمی و با حجم ۱۸۵ گرم عرضه می‌شود.
میزان ارزش غذایی کاپوچینو گلد نسکافه در هر ۱۸٫۵ گرم:

انرژی ۵۵ کالری
قند۴ گرم
چربی۱٫۸ گرم
نمک۰٫۱۸ گرم
اسید‌های چرب ترانس۰ گرم


نحوه‌ی مصرف:ساشه را باز کرده و پودر کاپوچینو گلد نسکافه را با حل کردن در آب جوش نوشه جان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
لطفا نام خود را بنویسید