بهترین خشکشویی های اینترنتی در سال ۱۳۹۸ کدامند؟

88
تصویر بهترین خشک شویی آنلاین

۱۰ خشکشویی آنلاین برتر در ایران

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر کسب و کار هایی اینترنتی رونق بسیار خوبی گرفته اند به گونه ای که دیگر جای کسب و کار های سنتی را گرفته اند یکی از این استارت آپ های جدید خشکشویی  آنلاین هست.

چرا باید از خشکشویی آنلاین استفاده کنم؟!

دلیل اول: صرفه جویی در وقت

یکی از مهم ترین دلایلی که آدم را مجاب به استفاده از خشکشویی آنلاین می کند زمان است زیرا با این حجم از ترافیک اگر بخواهید خودتان به خشکشویی مراجعه کنید زمان شما بسیار گرفته می شود از کارهایتان عقب می مانید.

دلیل دوم:صرفه جویی در هزینه ها

با استفاده از خشکشویی آنلاین می توان در مصرف سوخت هم صرفه جویی کرد و کمتر پول بنزین داد .

یک مورد دیگر این است که با توجه به زیاد بودن رقیب ها در این حوزه صاحبان خشکشویی ها مجبورند قیمت های رقابتی بدهند تا از گردانه رقابت جا نمانند.

دلیل سوم: جا به جایی آسوده

فکر کنید بخواهید پرده خانه را به خشکشویی بدهید معمولا پرده های منازل بزرگ و حجیم هستند و جابه جایی آن ها سخت است

که شما می توانید با استفاده از خشکشویی های آنلاین این مسئله را برای خود حل کنید.

دلایل مختلف زیادی وجود دارند که هر فرد را مجاب کند از خشکشویی های آنلاین استفاده کنند ولی این ۳ دلیل که در بالا گفته شد هم کافی است تا هر فرد مجاب به استفاده از خشکشویی آنلاین کند.

ما در این مقاله سعی گردیم که برترین های این حوزه را از نظر سایت و امکاناتی که ارائه می دهند بررسی کنم:

۱) خشکشویی آنلاین زود شور

تصویر بهترین خشک شویی آنلاین

زود شور اولین خشکشویی آنلاین کشوری است (به گفته خودشون) ولی در مناطق تحت پوشش فقط مناطقی از تهران را آورده اند.

یک مزیتی که سایت زودشور دارد امکان سفارش از سایت است از آنجایی که سایت شان با وردپرس است و ورد پرس هم مناسب یک سایت فروشگاهی نیست سایت نسبتا سنگینی دارند و در قسمت ui  سایت هم مشکلاتی دارند.

زود شور سفارشات را از ۳ طریق یعنی هم تلفنی هم سایت و هم اپلیکیشن انجام می دهد.

طریقه کار سفارش خشکشویی زودشور به این شکل است که شما سفارش را ثبت میکنید و کارکنان شرکت با مراجعه به مکان شما سفارش شما را تحویل میگیرند و سپس پس از انجام کار شما سفارش شما را ارسال میکنند.

زود شور باید سایت خود را بهینه کند و سرعت سایت را بالا ببرد تا موفقیت های بیشتری را کسب کند.

حمل و نقل هم در مناطق ۱ تا ۸ رایگان است .

یک بخش خوبی که سایت زودشور دارد بلاگ است این امر باعث کمک به بهبود سایتشان میکند.

۲) خشکشویی و اتوشویی اینترنتی پاکلین تصویر بهترین خشک شویی آنلاین

خشکشویی پاکلین فقط در تهران فعالیت می کند و سفارشات را فقط از طریق اپلیکیشن انجام می دهند و از طریق سایت نمی توان سفارشی را ثبت کرد که اگر این امکان را به سایت شان اضافه کنند خیلی بهتر است.

سایت پاکلین از لحاظ ui  سایت خوبی است و کاربر پسند است و مشکل خاصی در طراحی سایت خود ندارند و بخش خبرنامه هم دارند که مطالبی در مورد شسشتوی لباس ها و هر چیز مربوط به آن میگذارند .

لیست قیمت هم در سایت گذاشته اند که قیمت های خوبی دارد .

تنها مشکلی که می توان به پاکلین گرفت همان ثبت سفارش از طریق سایت است که باید اضافه کنند.

۳) خشکشویی واش ماشتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

خشکشویی واش ماش هم فقط در تهران فعالیت دارد. سایت واش ماش سرعت خوبی دارد و سفارش از طریق سایت هم دارند.

واش ماش سایت زیبایی دارد ولی باید از لحاظ   ui بهتر شود یک قسمت خوبی که در سایت تعبیه کرده اند قسمت تجربه مشتریان است که بخش جذابی است.

واش ماش هم با ورد پرس است ولی بهینه است و سرعت خوبی دارد و حجم سایت کمتر است ولی زود شور به دلیل تفاوت داشتن در قست های مختلف و بهینه نبودن سایت سایت سنگینی  دارد.

۴) خشکشویی آنلاین حبابتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

حباب سایت نسبتا خوبی دارد و می توان از طریق سایت هم سفارشات را انجام داد حباب به نسب بقیه رقبا که تا اینجا بررسی کردیم سایت کامل تری دارد و از لحاظ طراحی هم بهتر عمل کرده است. یک بخشی که در سایت قرار داده که در آن ویدیویی از روند کار خود را به نمایش گذاشته است.

یک قسمت دیگر که بر روی سفارشات خود قرار داده بخش بیمه اجناس هست که روی این موضوع مانور خوبی داده است.

یک مشکل بسیار بدی که سایت حباب دارد در قسمت ثبت سفارش که می‌روی سایت هر چند ثانیه یکبار رفرش می شود که باید این مشکل را رفع کنند.

حباب خدمات دیگری همچون: خدمات اتوپرس و بخار و خدمات سفیدشویی و لکه برداری ارائه می‌دهد.

یکی از بزرگترین مزایای حباب سرویس بیمه حباب می‌باشد که توضیح زیر را درباره این بیمه نوشته اند:

بیمه حباب برای حفظ امنیت سفارش شما مشتریان عزیز خدمات بیمه را در نظر گرفته، که از زمان دریافت ودر طول روند کار تا تحویل سفارش به شما تمامی سفارشات بیمه خواهد شد و در صورت بروز خسارت به سفارش شما قیمت اجناس محاسبه شده و نقدا به شما عزیزان پرداخت خواهد شد.

مشترکین عزیز بعد از ثبت سفارش خود لطفا شرایط بیمه را مطالعه فرمایید و در صورت موافقت بعد از ثبت سفارش خود گزینه موافقت با بیمه را انتخاب کنید.

۵) خشکشویی اینترنتی لاندراپتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

در سایت لاندر اپ هم همانند پاکلین نمی توان سفارشات را از طریق اینترنت داد ولی در منو اصلی خود قسمتی را با عنوان فروشگاه قرار داده اند که شاید در آینده به سایت خود اضافه کنند.

در لاندراپ می توان از ۴ طریق اپلیکیشن،شماره تلفن،ربات تلگرام،سامانه اس ام اس سفارشات خود را ثبت کرد.

لاندراپ هم مانند بقیه رقبا قسمت مجله خبری دارد  از نظر طراحی سایت نسبتا خوبی دارد نسبت به رقبا ولی باید امکان ثبت سفارش از طریق سایت را هم به امکانات خود اضافه کنند تا یک سایت کاملی شوند.

۶) خشکشویی آنلاین واش لینتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

واش لین در سایت خود از عکس های با کفیت استفاده نکرده است و اگر از عکس ها با کیفیت تری استفاده کند سایت زیبا تری خواهد داست.

همچنین سایز فونت ها در سایت واش لین چشم نواز نیست و باید یک تجدید نظر در سایز فونت ها بکنند تا سایت زیبا تری داشته باشند.

راه های سفارش واش لین:واش لین نسبت به بقیه رقبا کامل تر است هم می توان از طریق سایت سفارش داد و هم از طریق ربات و شماره تلفن و همینطور اپلیکیشن محدوده فعالیت شان هم فعلا مناطق یک تا پنج تهران و ۲۲ تهران است که طبق گفته خودشان به زدی در تمام تهران و بعد در تمام ایران.

۷) خشکشویی آنلاین ببر و بشورتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

در ببر و بشور از طریق سایت و اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد.از لحاظ طراحی نسبت به بقیه رقبا بهتر عمل کرده است .

و طبق گفته خودشان تمام مناطق تهران را پوشش می دهند.

ببرو بشور مانند رقیب خود قسمتی را برای نظر مشتریان تعبیه کرده است که بسیار جذاب است.

ولی یک بخشی که به آن توجه نداشته اند بخش بلاگ سایت است که اگر راه اندازی کنند به معروف شدنشان کمک شایانی خواهد کرد.

سفارشات در من فقط از طریق سایت انجام می شود که یکی از معایب من نسبت به  بقیه رقبا است.

ولی امتیازات خوبی را برای مشتریان خود قرار داده است مثلا با عوضیت در سایت به شما ده هزار تومان هدیه می دهد یا بخشی را با عنوان امتیازات برای هر فرد در نظر گرفته ست که نسبت به هرکاری که انجام می دهند امتیاز جمع می کنند .به نظر من اگر خشکشویی من اپلیکیشن و راه های دیگری را هم برای ثبت سفارش خود راه اندازی کند یکی از بهترین ها در این حوزه می شود.

یک  بخش دیگر هم دارند همکاری با خشکشویی های مختلف است که این خود می تواند به وسعت بخشیدن به کارشان کمک شایانی بکند.

۸) خشک شویی آنلاین ایلان

ایلان یک خشکشویی آنلاین است که تا امروز تمرکز خود را بر روی شست و شو در اصفهان گذاشته است. ایلان اپلیکیشن مخصوص موبایل ندارد اما سایتشان عملکرد خوب و سریعی دارد و این می تواند مزیت رقابتی آنها باشد. همچنین به عنوان تنها خشک شویی اینترنتی موجود در شهر اصفهان میتوانند آینده ی خوبی را متصور باشند.

ایلان علاوه‌بر خدمات خشکشویی، اتوشویی، تعمیرات و رنگرزی را نیز انجام میدهند.

۹) خشکشویی آنلاین هلسا

در ببر و بشور از طریق اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد و ما گزینه ای جهت سفارش در سایت ندیدیم. از لحاظ سرعت سایت عملکرد خوبی دارد اما رابط کاربری آن مانند سایرین جای کار دارد.

خشکشویی هلسا با توجه به نیاز سراسری در تلاش برای افزایش تعداد خشکشویی های خود در سایر نقاط ایران به جز تهران از طریق فرم همکاری در سایت خودش است.

۱۰) خشکشویی آنلاین پلاکتصویر بهترین خشک شویی آنلاین

در پلاک هم از دو طریق سایت و اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد .طراحی نسبتا خوبی دارند ولی در اول صفحه دو بار دکمه های تکراری استفاده کرده اند که باید یکی را حذف کنند.

سیات پلاک از سرعت بسیار خوبی برخوردار است و این یک مزیت بزرگ است.

در پلاک هم می توان به عنوان همکار فعالیت کرد و با آن ها قرار داد بست .

ولی در کل سایت خوبی دارند و اگر بقیه مواردی که رقیبانش در سایت ها استفاده کره استفاده کند می تواند یکی از بهترین ها شود.

با این وجود هنوز یک سایت کامل در این حوزه درست نشده است که نیازمند زمان بیشتری است.

نظر شما چیست؟ آیا تا به حال از سرویس خشکشویی آنلاین استفاده کرده اید؟ تجربه استفاده شما چگونه بوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
لطفا نام خود را بنویسید